Salūti un uguņošanas

     Mūsu kompānija ir ļoti profesionāla uguņošanu izveidē, jo mēs veidojam pirotehnikas priekšnesumu sinhronizējot to ar mūziku. Salūtus veidojam ar elektronisku palaišanu no digitālām pultīm, kuras izmanto visas pasaules vadošās pirotehniķu kompānijas. Pirms uguņošanas šaušanas tiek izstrādāta uguņošanas programma salūtam, kura vēlāk tiek ielādēta vadības panelī, un ar šīs programmas palīdzību tiek sagatavots uguņošanas vizuālais 3D dizaina makets, kurš dod precīzu ieskatu gaidāmajam salūtam. Šī ir pamatīga priekšrocība, jo pēc 30 gadu pieredzes zinām, ka klienti uztraucas, kā būs, vai būs smuki un seko vēl daudzi šāda tipa jautājumi. Šī salūta saprogrammēšana dod iespēju pirotehniķim izstrādāt precīzu, lielāka apjoma, platuma un kvalitātes salūtu. Līdz 2006.gadam Latvijā pirotehniķi šāva ar manuālām un novecojušām iekārtām, bet ar mūsu šobrīdējo aparatūru varam izveidot uguņošanu, kas sinhronizēta ar mūziku. Tas ir, ja mūzikā ir kāpinājums, strauji, smalki sitieni, smagāks sitiens vai jebkāda veida cits akcents, tad ir iespēja izvēlēties atbilstošus izstrādājumus ar atbilstošu krāsu pēc mūzikas noskaņas, kā arī iekļaut salūta fiziski realizējamas pasūtītāja specifiskas vēlmes (piemēram, salūtā vēlas, lai tiktu izlaista kāda no krāsām, vai arī ir kāda vēlme pēc iestīgojušiem, strobējošiem, košiem vai citāda veida izstrādājumiem). To visu var izdarīt salūtā ar mūsdienu tehnoloģijām ar precizitāti līdz sekundes tūkstošdaļām. Mūsu kompānija iegādājas izstrādājumus, kuriem ir ļoti augsta kvalitāte, tas izpaužas tā, ka salūta ložu daudzveidība ir lielāka, piesātinātāki izstrādājumi, tīrākas krāsas un vēl vairāki citi parametri, kas pierāda izstrādājuma kvalitāti. Visas šīs mūzikas saistību ar salūtu un tā izstrādājumiem var redzēt pēdējo 6 gadu laikā Rīgas salūtos.

      Salūtā var iekļaut arī barokālus elementus.

      Tas ir degošas sirdis, firmas nosaukumu, cilvēka vārdu, gulbīšus ( https://www.youtube.com/watch?v=q6wYSI2icWI) un citas barokālas figūras.

       Ir pieejami daudzi barokāli elementi, piemēram, strobi, strūklakas, rati, single shooti un vēl daudz citi. Parasti tīri barokālas uguņošanas izmanto, tad, ja vietā, kur jāšauj, nedrīkst šaut lielākus izstrādājumus.

      Mūsu kompānija šauj lielāko daļu Rīgas, Ventspils, Liepājas un citu pilsētu salūtus.

       Plānojot salūtu ir svarīgi to zināt laicīgi, jo, lai drīkstētu šaut salūtu, ir nepieciešams saskaņojums, kura izveide var aizņemt pat 3 nedēļas. Lai varētu mums risināties saruna par salūtu ir nepieciešams zināt vietu, kur norisināsies salūts, naudas summu, kuru vēlaties iztērēt salūtam. Ieteicamais budžets, no kura profesionāls, sertificēts pirotehniķis brauks pie jums ar profesionāliem izstrādājumiem un izplānotu salūtu, ir apmēram 500Eur (350Ls). Ja tiek veidota sinhronizācija ar mūziku un salūtu, tad mūzikas iekārtas uzstādām paši.

Video no salūtiem un vizualizācijām var redzēt šajā youtube.com profilā (https://www.youtube.com/channel/UCw5jsJs6sGLUabMzJeKpdLw)

Galerija no salūtiem.


 

 
   
   
   


Jūsu nosaukums           

 .